Archiwum: Województwo Dolnośląskie

Mieszkanie Plus w Oławie woj. dolnośląskie

Od | 30 października, 2019

We wrześniu tego roku spółka PFR Nieruchomości podpisała z pracownią MH Architekci umowę na opracowanie dokumentacji projektowej dla mającego powstać w Oławie osiedla w ramach programu Mieszkanie Plus. Jest to jedna z licznych inwestycji rządowego programu w województwie dolnośląskim. Ma ona zapewnić 144 nowe mieszkania, a początek prac budowlanych zapowiedziano już na II kwartał 2020 roku. Trzy nowe,… Więcej »

Mieszkanie Plus – Wrocław woj. dolnośląskie – Inwestycja przy ul. Odolanowskiej

Od | 14 sierpnia, 2019

Kompleks budynków ne Wrocławskim Zakrzewie to już czwarta inwestycja w ramach programu Mieszkanie Plus w stolicy woj. Dolnośląskiego. Przy ul. Odolanowskiej ma powstać ponad tysiąc mieszkań z 1300 miejscami dla samochodów. Prace projektowe mają ruszyć jeszcze w bieżącym roku, a uruchomienie placu budowy przewidywane jest na końcówkę 2020 roku. Ponad tysiąc mieszkań na wrocławskim Zakrzowie 16 Lipca tego… Więcej »

[Informator] Mieszkanie Plus: Wrocław woj. dolnośląskie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 14 sierpnia, 2019

Realizacja wrocławskiego programu mieszkaniowego nabiera tempa. Koncepcja budowy osiedla przy ul. Kolejowej przechodzi w fazę projektową. Teren pod inwestycję wynosi 3 ha a działka została nabyta od Poczty Polskiej S.A. Odpowiedzialna za projekt pracowania B2 Studio została wyłoniona w konkursie ,niedawno podpisano umowę dot. kontynuowania prac projektowych. Planowana ilość mieszkań w ramach programu Mieszkanie Plus: 469 mieszkań  oraz… Więcej »

Mieszkanie Plus w Zgorzelcu, woj. dolnośląskie – Ankiety dla chętnych

Od | 29 stycznia, 2018

Władze miasta Zgorzelec zainteresowane udziałem w programie Mieszkanie Plus podpisały list intencyjny z Krajowym Zasobem Nieruchomości 30 listopada 2017 roku. Na wytypowanej działce powstaną 54 mieszkania. Miasto chce przeciwdziałać odpływowi mieszkańców, który powoduje zapaść demograficzną w regionie. Dodatkowo władze chcą zabiegać tych którzy dojeżdżają do Zgorzelca do pracy, aby mogli osiedlić się w mieście na stałe. Te cele mają… Więcej »

[Informator] Mieszkanie Plus: Wałbrzych woj. dolnośląskie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 14 sierpnia, 2019

Informator realizacji programu Mieszkanie Plus w Wałbrzychu Aktualizacja: 13.08.2019 Urząd Miasta w Wałbrzychu informuje, że w dalszym ciagu dostępne sa mieszkania na osiedlu przy ul. Husarskiej. Finalnie inwestycja z rządowego programu Mieszkanie Plus to 192 mieszkania w czterech, 6-piętrowych budynkach oraz 85 miejsc parkingowych. W okolicy znajduje się przystanek komunikacji miejskiej, sklepy, przychodnia lekarska, poczta, apteki czy obiekty… Więcej »