Archiwum: Województwo Łódzkie

[Informator] Mieszkanie Plus w Łowiczu woj. łódzkie

Od | 7 listopada, 2019

Program Mieszkanie Plus w Łowiczu ma już przeszło dwuletnią historię. W tym czasie jednak program nie wyszedł jeszcze z fazy projektowej.  Byś może wkrótce nadejdzie przełom gdyż aktualnie rozpatrywane są oferty dwóch firm, które zainteresowane są wykonaniem inwestycji. Rzecznik prasowy PFR Nieruchomości stwierdza, że realne jest rozpoczęcie robót jeszcze w bieżącym roku kalendarzowym. W Łowiczu w ramach rządowego… Więcej »

[Informator] Mieszkanie Plus: Tomaszów Mazowiecki woj. łódzkie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 22 stycznia, 2019

Planowana ilość mieszkań budowanych w Tomaszowie Mazowieckim ramach programu Mieszkanie Plus: W I etapie inwestycji mieszkania powstaną w 3 blokach zlokalizowanych kolejno przy ul. Norberta Barlickiego 18a, ul. Borek 22/24, ul.  Borek 20. Do rozdysponowania będzie łącznie 82 mieszkań jedno-, dwu- i trzypokojowych.  Lokale zostaną objęte przyśpieszoną formą dojścia do własności która wyniesie 10 lat.  Każdy budynek będzie… Więcej »

[Informator] Mieszkanie Plus: Łódź woj. łódzkie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 16 sierpnia, 2019

Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska na niedawnej konferencji zapowiedziała powstanie dwóch budynków mieszkalnych z programu Mieszkanie Plus przy ulicy Pabianickiej. Niestety prace nie rozpoczną się w najbliższej przyszłości. Cała inwestycja jest bowiem zależna od wykonania na początku infrastruktury drogowej. Pani prezydent tłumaczy wybór tej konkretnej działki potrzebą ożywienia wskazanej części miasta. Zapewnia też o dużym poparciu dla programu bez… Więcej »

[Informator] Mieszkanie Plus: Wieluń woj. łódzkie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 27 lutego, 2018

Informator realizacji programu Mieszkanie Plus w Wieluniu. 25 maja 2017 r. podpisano listy intencyjne, tym samym miasto Wieluń dołączyło oficjalnie do programu Mieszkanie Plus. Nowe! 06-11-2017r. Urząd Miasta Wieluń publikuje ankiety dot. programu Mieszkanie Plus Zainteresowani programem proszeni są o wypełnienie elektronicznej ankiety w terminie do 31 grudnia 2017 roku. Ankieta powinna być wypełniona przez jednego ze współmałżonków… Więcej »