Archiwum: Województwo Małopolskie

Mieszkanie Plus w Krakowie. Ul. Anny Szwed-Śniadowskiej

Od | 24 stycznia, 2020

W krakowskich Klinach powstaje osiedle w ramach programu Mieszkanie Plus. 22 listopada 2019 roku rozpoczął się proces budowy 481 mieszkań na wynajem. Planowany termin ukończenia i oddania mieszkań to III kwartał 2021 roku. Mieszkania powstają we współpracy PFR Nieruchomości i prywatnego dewelopera “Bartl Development”. Całość znajduje się w bliskim sąsiedztwie kolejnej inwestycji przygotowywanej przez rząd pod budowę tanich… Więcej »

Mieszkanie Plus Paleśnica, Lusławice – Gmina Zakliczyn, woj. małopolskie – dla młodych małżeństw

Od | 27 lutego, 2018

Gmina Zakliczyn przystępując do programu Mieszkanie Plus staje do walki o młodzież opuszczającą gminę po zakończeniu nauki. Jednym z priorytetów jest troska o młode małżeństwa i o to by aby ułatwić im start w życie. Dodatkowo program Mieszkanie Plus ma dać szansę na własne mieszkanie bez potrzeby zaciągania kredytu hipotecznego. Możliwość docelowego wykupu lokali jest atrakcyjnym walorem Narodowego… Więcej »

[Informator] Mieszkanie Plus: Skawina woj. małopolskie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 27 lutego, 2018

Mieszkanie Plus w Skawinie woj. małopolskie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy. Planowana ilość mieszkań: W Skawinie powstanie siedem czterokondygnacyjnych budynków – 140 lokali mieszalnych z przewagą mieszkań większych – 4 pokojowych. Zobacz także: Mieszkanie Plus – Informator programu Lokalizacja: Skawina, rejon ulic Skawińskiej i Torowej – w okolicach boiska Milenium, działka przeznaczona pod zabudowę ma pow. 1.5… Więcej »

Mieszkanie Plus Kraków [Informator] woj. małopolskie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 21 stycznia, 2020

Informator realizacji programu Mieszkanie Plus w Krakowie. Aktualizacja 21.01.2020  Mimo, że osiedle na ponad tysiąc mieszkań z narodowego programu mieszkaniowego miało powstawać już od 2019 roku, na początku 2020 roku nadal nic się przy Spacerowej w Krakowie nie dzieje. Mirosław Barszcz, prezes PFR Nieruchomości przyznał niedawno na konferencji prasowej, że inwestycja ta jest chwilowo zamrożona. W trakcie konkursu… Więcej »