Archiwum: Województwo Mazowieckie

Mieszkanie Plus w Warszawie. Wszystkie lokalizacje 2019

Od | 6 listopada, 2019

Prezentujemy najnowsze zestawienie potencjalnych i planowanych lokalizacji osiedli mieszkaniowych, które mają powstać w Warszawie w ramach rządowego programu Mieszkanie Plus. Inwestycje te znajdują się w różnych stadiach realizacji. Część z nich to jeszcze plany, inne zaś czekają już na rozpoczęcie prac ziemnych. Targówek, ul. Gilarska Opis: Potwierdzona w czerwcu 2019 inwestycja z rządowego programu. Planuje się wybudowanie 700… Więcej »

[Informator] Mieszkanie Plus: Radom woj. Mazowieckie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 18 grudnia, 2019

Mieszkanie Plus w Radomiu ma szansę powstać szybciej niż to pierwotnie zakładano. Jest szansa aby prace ruszyły jeszcze w bieżącym roku – oznaczać to będzie półroczne przyspieszenie. Łącznie w tej lokalizacji znajdą się 124 mieszkań i dokładnie tyle samo miejsc parkingowych. Planowo nabór lokatorów może rozpocząć się późną wiosną 2021 roku. Oddanie kluczy mieszkań planuje się na końcówkę… Więcej »

Mieszkanie Plus Nowe Jeziorki, Warszawa – konkurs na koncepcję zabudowy

Od | 17 marca, 2018

Rozstrzygnięto konkurs na wygląd osiedla Mieszkanie Plus na w Warszawie. W drugim etapie konkursu udział wzięły wybrane pracownie: Stelmach i Partnerzy, EMA studio, AMC /Andrzej Chołdzyński, 22ARCHITEKCI oraz Grupa 5 Architekci. Pierwsze miejsce przypadło równorzędnie pracowni 22Architekci i AMC Andrzej Chołdzyński. Obie koncepcje zabudowy południowo-wschodniej części warszawskiego Ursynowa  – ulicy Karczunkowskiej, spełniły oczekiwania realizatora konkursu funduszy BGK Nieruchomości.… Więcej »

Mieszkanie Plus Pruszków, woj. mazowieckie – Mieszkania oraz lokale z funkcją usługowa

Od | 27 lutego, 2018

Informacje na temat realizacji programu Mieszkanie Plus w Pruszkowie. Planowana ilość mieszkań w ramach programu Mieszkanie Plus: W Pruszkowie w ramach realizacji programu Mieszkanie Plus planowana jest budowa 329 mieszkań zlokalizowanych w cztery sześciopiętrowych budynkach o różnych metrażach. Na parterze budynków przewidziano funkcje usługowe. Wiadomo że budynki zostaną zbudowane w technologii prefabrykacji opracowaną przez KB Dom. Przewidziano ponadto… Więcej »

Mieszkanie Plus Warszawa [Informator] woj. mazowieckie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 14 sierpnia, 2019

Planowana ilość mieszkań budowanych w Warszawie ramach programu Mieszkanie Plus: Aktualizacja: 13-08-2019 Opóźniona inwestycja przy ul. Karczunkowskiej jest w stanie wstrzymania z powodu prac przy opracowywaniu decyzji środowiskowej. Kolejnym krokiem będzie złożenie wniosku o wydanie decyzji o warunkach zabudowy oraz ostateczne uzyskanie pozwolenia na budowę. Formalności nie pozwalają więc zacząć budowy, aż do czwartego kwartału przyszłego roku. Kompleks… Więcej »

[Informator] Mieszkanie Plus: Sochaczew woj. mazowieckie – Opis, lokalizacja, terminy i zapisy.

Od | 27 lutego, 2018

Informator realizacji programu Mieszkanie Plus w Sochaczewie. 25 maja 2017 r. podpisano listy intencyjne, tym samym miasto Sochaczew dołączyło do programu Mieszkanie Plus. Planowana ilość mieszkań w ramach programu Mieszkanie Plus: W Sochaczewie planowana jest budowa 150 mieszkań. Lokalizacja: Pierwsza lokalizacja znajduje się przy ul. Żyrardowskiej, między wiaduktem a lokomotywownią. Druga to niezabudowany obszar przy ul. Łuszczewskich, pomiędzy… Więcej »