“Mieszkanie na Plus” program emitowany w telewizji Republika.

Od | 27 lutego, 2018

Program telewizyjny “Mieszkanie na Plus”

Wraz z końcem marca br. wystartowała emisja nowego cyklu programów pt.: “Mieszkanie na plus” realizowanych w telewizji Republika. Mimo, iż nazwa programu nawiązuje do rządowego programu “Mieszkanie Plus” ambicją autorów jest poruszenie wszystkich istotnych kwestii dotyczących zakupu i wynajmu mieszkań. Cały cykl ma być swoistym kompendium wiedzy, które podpowie osobom myślącym o własnym mieszkaniu, jak przejść cały proces – od wyboru lokalizacji, dewelopera, przez zakup i finansowanie, aż po urządzanie mieszkania.

Istnieje możliwość zadania pytania dotyczącego programu “Mieszkanie na Plus”. Prowadzący podejmą próbę odpowiedzi na antenie. Pytania można wysyłać poprzez facebookowy profil: https://www.facebook.com/RepublikaTV/photos/a.463710870361154.114730.463707573694817/1488109807921250

Program prowadzi Dominika Figurska, a w kolejnych odcinkach gościć będą przedstawiciele branży nieruchomości oraz osoby ze świata kultury i rozrywki, które podzielą się swoimi doświadczeniami związanymi z rynkiem mieszkaniowym.

Sponsorem programu jest warszawski deweloper, firma Grupa Inwest. Ciekawostką może być fakt, że materiały wideo do programu są realizowane za pomocą urządzeń mobilnych, dostarczonych przez firmę Stream1.


Zobacz także: Mieszkanie Plus – Szczegóły programu


Obejrzyj: Odcinek 1: Temat odcinka: “Co to znaczy DOBRA LOKALIZACJA?”


W odcinku występują: Marcin Kwaśny – aktor, założyciel fundacji “Między słowami”, oraz Piotr Hofman – developer, prezes HM Inwest S.A.

Odcinek 2: Mieszkanie Na Plus (odc. 2) – Wynająć czy kupić mieszkanie ?

Odcinek 3: Mieszkanie Na Plus (odc. 3) – Mieszkanie jako inwestycja!

Odcinek 4: Mieszkanie Na Plus (odc. 4) – Jak dobrze wybrać dewelopera

Odcinek 5: Telewizja Republika – Mieszkanie na Plus (odc. 5) – Podpisanie umowy

Odcinek 6: Mieszkanie na Plus (odc. 6) – Czy rzeczywiście powinniśmy wystrzegać się użytkowania wieczystego

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.